تبلیغات
مجموعه تولید و پرورش نهال زردادی - ضد یخ طبیعی برای گیاهان
مجموعه تولید و پرورش نهال زردادی
تولید تهال-پیوند زنی-تكثیر نهال-گلخانه ای-انواع كاج سوزنی-توپی-نهال میوه و تزئینی كلی و جزئی

ضد یخ طبیعی برای گیاهان

بزرگنمایی
ضد یخ 
طبیعی برای گیاهان
بزرگنمایی

افزایش مقاومت گیاهان در برابر سرمای بهاره ، گرما ، یخبندان و خشکسالی
کمک بیولوژیکی واکولوژیکی برای باغبانی افزاینده مقاومت گیاهان در برابر آسیب گرما، سرما و یخزدگی
در حین فصل رشد مصرف صحیح این محصول در زمان مناسب موجب می گردد که گیاه تولید پروتئین ضد یخ(AFP)وآمینو اسیدهای ضد یخ(AAA)کرده وباعث شود مقاومت گیاه در برابر سرما ویخزدگی (و حتی تنش گرما) افزایش یابد. اگر هنگام شروع جوانه زدن، در حین تولید جوانه، شکوفه زدن ومراحل ابتدایی میوه شدن از این ماده استفاده شود، موجب مقاومت بیشتر گیاه در سرمای احتمالی اواخربهار می شود. این ماده ، در پایان رشد برگ ها، مقاومت گیاه را دربرابرآسیب ناشی ازسرمای زودرس پاییزی افزایش می دهد.

اطلاعات عمومی:

ا لیتری Cropaid NPA شامل انواع گوناگونی ازباکتری thiobacillus ومواد معدنی در فرمول ویژه خوداست که طبیعی وبی خطربرای محیط زیست است. وشکل ظاهری آن مایع بوده ودارای رنگ زرد، زرد مایل به قهوه ای می باشد.
1.Cropaid NAP می تواند نقطه انجماد را تا 7 درجه سانتیگراد بالا برد. 2.برای بهترین حفاظت Cropaid NPA را دو روز قبل از شروع هوای سرد ویخبندان، بکار برید.یک بار مصرف 6 ساعت قبل از آمدن سرما نتیجه خوبی را به همراه دارد. 3.Cropaid NPA، در گلخانه ، مقاومت گیاه در برابر صدمات گرما و سرما را افزایش می دهد.بنابراین تنش حرارتی توسط این فراورده پایین آورده می شود ودربرخی موارد نیازبه گرمایش کلا رفع می شود. 4.مواد زیست معدنی Cropaid NPA براحتی توسط برگ ها، ساقه وریشه گیاهان جذب می شود.در مدت زمان کوتاهی،گیاهان شروع به فعالیت شدید متابولیکی کرده و محتویات آمینو اسیدها ، پروتئین ها ، قند ، روغن ، ویتامین و مواد معدنی بویژه پروتئین های ضد یخ افزایش می یابد. میوه ها بزرگتر، سنگین تر، براق تر و خوشمزه تر شده ومیزان و کیفیت باردهی بیشتر می شود. 5.Cropaid NPA توانایی های فتوسنتز بیشتری به گیاهان می دهد.این امر موجب افزایش فشار اسمزی شده ومکش آب ومواد غذایی از ریشه گیاه را بیشتر می کند.بنابراین گیاه می تواند در برابر گرما و محیط خشک مقاومت بیشتری کند.برگ ها ضخیم تروسالمتر می شوند.این ویژگی ها موجب قوی تر شدن گیاه در برابر صدمات ناخواسته بیرونی می شود. 6.وقتی Cropaid NPA به خاک اعمال شود ،PH خاک را پایین می آورد.باکتری Thiobacillus spp نیتروژن آزاد را از هوا گرفته به خاک می دهد. مقدار نیتروژن خالص اضافه شده به خاک حدود kg 80-60 در هر هکتار در یک سال است. 7.Cropaid NPA نتیجه بهتری روی گیاهان سالم تر می دهد.البته این ماده آسیب های موجود گیاه را مدارا نمی کند.

برچسب ها: ضد یخ طبیعی برای گیاهان،  


نوشته شده در تاريخ چهارشنبه 26 اسفند 1388 توسط


درباره وبلاگ
جستجو
آرشيو مطالب
آخرين مطالب
نويسندگان
موضوعات
پيوند ها
ابر برچسب ها
آمار سايت